Agilní konference na rok 2018

události

O řečnících stále nepadlo ani slovo, ale termíny největších konferencí v ČR už známe. Mezi hlavní organizátory agilních konferencí u nás patří Agilia a Agilní Asociace.

O řečnících stále nepadlo ani slovo, ale termíny největších konferencí v ČR už známe. Mezi hlavní organizátory agilních konferencí u nás patří Agilia a Agilní Asociace.

Update: Nově najdete všechny konference a meetupy v Agilním kalendáři. Zajímá-li vás, jak kalendář vznikl, čtěte tady.

Agile Coach Camp

Dvoudenní open space unconference - návštěvníci si přinášejí svá vlastní témata, o kterých diskutují.

  • Termín: 4. - 6. května 2018
  • Místo: Tvoršovice (50km od Prahy)
  • Web: agilecoachcamp.cz

Agile Prague

Tradiční a snad i největší event v ČR. Registrace na Agile Prague bude spuštěna v březnu 2018.

Agilia Prague

Konference zaměřená na agilní přístupy v bankovnictví a finančním sektoru. Lidé z financí rozumí slovu “Agile” jinak. Zjistěte jak.

Agilia Conference

Tahákem minulého ročníku 2017 byl Dominik Maximini, kunzultant, lektor (spojený se scrum.org), autor knihy The Scrum Culture. Agilia Conference je jednou z největších konferencí u nás. Tématem pro rok 2018 bude “zlepšení obchodních výsledků pomocí Agile”.

Agile Management Congress

Heslem Agile Management Congress je “manažeři manažerům”. Diskutují se praktické zkušenosti s agilní transformací a škálovaným Agile z perspektivy managementu.

Agilia Scrum Master Day

Nejde o klasickou konferenci, ale spíše o workshop pro Scrum Mastery. Návštěvníci si v malých skupinkách vyzkouší drobné hry.

Agilia Budapest

Produkt management, produkt ownership, produkt portfolio… To jsou některá z témat produktově zaměřené konference v Budapešti.

ScrumImpulz

Protože mám rád Slovensko, zmíním ještě ScrumImpulz. Za 109€ se můžete podívat na jeden den do Bratislavy. Nabídka témat bývá pestrá: Management 3.0, high performing teams, worst fails, …

Sdílejte na sítích